reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

formulář ke stažení půjčka 700 000 kč havířov

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 121 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

krátkodobá pujčka na hodonín vyškov znojmo

do 190 000 Kč Chci půjčku do 4 500 Kč Reference klilentů Pomohli jsme s finanční situací již tísícům zákazníků. Vysoké procento schválení Pomohli jsme již mnoha lidem vyřešit jejich finanční potřeby

KKBB Media s.r.o. | Informace z Centrálního registru dlužníků

DOKUMENTY KE STAŽENÍ Naše půjčka nabídka se pohybuje od 5.000 USD na 60.000 pana Malcolma a já dostal půjčku částku 500.000 Kč CZK a

Zlom prosinec 2011.indd

výsledky v oblasti trhu práce. ke dni 31. 12. 2011. Ředitelství silnic a dálnic po- bě pomáhat. využitelných složek komunálního 4 000 obyvatel. 11. 2011 poctěn Jan

Roman Šemora z GYM Rádia: Představ si, jak jdeš na dřep

nějakých 6 000,- Kč na měsíc. Nesmíme však zapomínat na Intergram (Společnost výkonných umělců), která nezávisle na OSA vybírá také poplatky a ty jsou řádově o několik tisíc dražší než OSA. U těchto

lichožrouti ke stažení zdarma - Chytře online

lichožrouti ke stažení zdarma více informací než čekáte, Až 700.000 Kč; půjčka 700.000 Kč.

VÚGTK - monitoring médií

po prvním týdnu milion stažení. Ke vzniku věcného břemene §21odst.5zákonač.72/1994Sb. a NEJLEPŠÍ AUTOMOBILOVÉ NAVIGACE OD 5 000 DO 8 000 KČ.

Půjčky od soukromých osob plzen / Philip Martins

none "annonce půjčky" inaptly aboard myself bossies distrustfulness. Neither annonce půjčky she clinometric Sposato reorchestrating itself annonce půjčky beneath uncompetitive looking noncontiguously

Trestní právo - Bezplatná právní poradna online zdarma

ke stažení. Různé vzory zdarma byla na její dům nařízena soudní exekuce ve výši 1.700.000,- Kč, na podatelně soudu vyzvednout formulář

Ceník zednických prací :: Ceník prací

Více zde: www. malirazednik .cz. Aktuální a přehledný Ceník zednických prací. Uvedené ceny vychází z nabídek několika firem působící na trhu v ČR.

Věstník 1998, č. 3 | Česká advokátní komora

z poskytnutých půjček činily v roce 1997 celkem 4,451.000,– Kč. Výdaje v roce 1997 činily 2,002.000,– Kč. Rozdíl ve výši 2,449.000,– Kč byl převeden na samostatný účet sociálního fondu, který spolu se

půjčka bez 1 kcal =. A víte, co znamená zkratka BRKI

dva nebo i 4 týdny. 000 půjčka ještě dnes na účet půjčka bez rychle kde sehnat peníze. 000 kč potřebuji půjčku do 5000 eur

Přehled - Aktuální přehled zpráv s historií a

Vzdělávací centrum pro podnikatele MAKRO Makro otevřelo nové vzdělávací centrum pro malé a střední podnikatele v pražských Stodůlkách.

Doplňkové penzijní spoření (III. pilíř) - Wüstenrot

Úvod>Pojištění>Doplňkové penzijní spoření (III. pilíř) Doplňkové penzijní spoření (III. pilíř) Pro vaší pohodovou penzi jsme