reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

bezplatna cisla na pujcky

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 124 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Půjčky Svatá Maří | Poradna inzerce půjček: Prachatice

Nabízím půjčky bez registru a poplatku online.Před sepsáním smlouvy již víte zda půjčku dostanete.Nevoláte na drahá čísla.Půjčka možná i se záznamem

Kontakty - Komerční banka

možnost sjednání bezplatné konzultace se zprostředkovatelem Modré pyramidy. Dovolujeme si Vás informovat, že telefonické hovory na čísla nezačínající trojčíslím 800, jsou zpoplatněna dle tarifu vašeho operátora.. Půjčky Financování obchodu

Kkbb Media s.r.o.| Informace z Centrálního registru dlužníků

Na dotaz kdo je nynějším majitelem tel. čísel (z důvodu přenosu) u kterých jsem byl několik let uživatelem a myslel jsem, že vlastníkem mi bylo na O2 zák. lince sděleno, že: "Nemohu Vám sdělit, na jakou společnost je číslo vedeno.

2. Splácení půjčky

O jak vysokou půjčku si mohu požádat?. 000 Kč (každá další půjčka).. služba je bezplatná. Pokud. Poplatek za prodloužení půjčky musí být zaplacen na číslo účtu uvedené na faktuře vystavené za prodloužení půjčky.

Bezplatná právní poradna - RN Credit

Dostali jste se do finanční tísně? Doručili Vám dokumenty, kterým nerozumíte? Nevíte, co Vás čeká? Pomůžeme Vám! Za nám na naši bezplatnou linku 800 203 211 nebo vyplňte náš kontaktní formulář a sjednejte si schůzku s.

Omega Půjčka až 10 000 Kč ihned na účet

. půjčku s převodem peněz ihned na účet. Peníze tak máte k dispozici již několik minut po schválení bezplatné online žádosti (která probíhá nonstop). Půjčka Omega Půjčka je zcela bez ručitele, nebo jakékoliv formy zástavy. Ke

Kkbb Media s.r.o.| Informace z Centrálního registru dlužníků

Na dotaz kdo je nynějším majitelem tel. čísel (z důvodu přenosu) u kterých jsem byl několik let uživatelem a myslel jsem, že vlastníkem mi bylo na O2 zák. lince sděleno, že: "Nemohu Vám sdělit, na jakou společnost je číslo vedeno.

Bazar, Inzerce zdarma -

Inzertní server s možností bezplatného podání inzerátu. Vložení. Zažádejte o půjčku na portálu kde naleznete ty nejlepší poskytovatele na českém trhu. Rychle, levně a efektivně. Zlaté číslo 721 22 4444

Bezplatná poradna při exekuci nemovitosti |

Radíme při uvalení exekuce a nedobrovolné dražby na nemovitost, při zatížení nemovitosti věcným břemenem. Radíme i makléřům. | Poradna – Exekuce – Nemovitosti. když potřebujete refinancovat své úvěry, půjčky či závazky. Váše telefonní číslo (vyžadová

Půjčka až 2000 ženy na MD

Demo stránka pro školení správy redakčního systému. Nevyšli jste s výplatou? Půjčka až 2000 Kč do 2 dnů. I osoby na úřadu práce a na mateřské dovolené. Tel.: 775 317 767

nevybrano do 8 Inzerce půjček zdarma - bezplatná inzerce půjček

Rychlá půjčka bez poplatků a nahlížení do bankovních registrů. Nikam nemusíte chodit, zažádejte si online. Stačí OP a číslo účtu, na který chcete peníze poslat. Rychle vyplacení. Až 8000 Kč bez úroků a poplatků, při včasném splacení.

Hypoteční úvěry a půjčky

Ve většině případů poskytujeme půjčky nad 100 000,- Kč, ale vždy se zástavou domu či bytu. V případě zájmu o zajištění půjčky nad 1 000 000,- Kč na 20 let bez ručení, nejsem schopni klientovi vyhovět.. Konsolidace půjček a úvěrů

Půjčka Air Bank | Zlatá Koruna

bezplatného změny výše splátky, doby splácení a termínu splácení i v průběhu splácení. Sjednání online, poštou, na pobočce nebo kurýrem. Možnost předčasného splacení půjčky bez ztráty odměny za řádné splácení.